12-18.04.2021

Online

12-18.04.2021

Online

Drogi Kandydacie, zapraszamy Cię na Dni Otwarte Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wydarzenie już drugi rok z rzędu z wiadomych względów organizujemy online. Mamy nadzieje, że uda się nam zaspokoić Twoją ciekawość i odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania. Przeprowadzimy Cię poprzez etapy rekrutacji, pokażemy jak wygląda na co dzień studiowanie na GUMed i zapoznamy z fascynującymi absolwentami i pracownikami Uczelni. Spotkania online dają dużo możliwości. Możemy zgromadzić w jednym miejscu, na ekranie Twojego komputera, tyle fantastycznych postaci i przekazać masę przydatnych informacji!

Szykuj laptop, tablet, komputer i bądź z nami wieczorami od poniedziałku do czwartku, a w weekend śledź relacje ze spotkań. Pamiętaj o komórce i sprawdzaj w wolnej chwili, jak wygląda typowy studencki dzień na Instagram Stories. Będzie super, jeśli do nas dołączysz.

Następna relacja:

1
kwietnia

Początek o 10:40. Oglądaj TU

Pokaż znajomym na Facebooku, że weźmiesz udział w wydarzeniu. Na pewno któregoś z nich też zainteresuje.

Od poniedziałku do piątku (12-16.04) śledź Instastories na profilu GUMed. Dowiesz się jak wygląda zwykły dzień na Uczelni.

Przygotowaliśmy dla Ciebie

stories na ig

Studenci GUMed-u przejmują stories na profilu @GUMED_ Dzięki ich relacjom zobaczysz jak wygląda dzień na Uczelni. Zadawaj na bieżąco pytania.

studenckie rozmowy

W weekend poznasz każdy z  kierunków GUMed, a najlepsi specjaliści od studiowania, czyli nasi studenci, którzy niejedno widzieli i wiele słyszeli, opowiedzą o swoich doświadczeniach i spróbują przekonać Cię, że to na ich kierunek powinieneś aplikować.

niezwykli absolwenci

Jeśli nie jesteś pewny, jak może rozwinąć się twoja kariera po ukończeniu jednego z kierunków GUMed, dowiesz się tego od absolwentów. Opowiedzą co można robić po studiach, gdzie pracować i jak łączyć pracę z pasją.

informacje rekrutacyjne

Dzięki informacjom przygotowanym przez Dział Rekrutacji żaden etap tego istotnego procesu nie sprawi Ci problemu. Poznasz terminy, wymagania, niezbędne dokumenty. Czekamy na Twoją aplikację i trzymamy kciuki!

Organizatorzy: Sekcja Promocji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, www.promocja.gumed.edu.pl, promocja@gumed.edu.pl
Scroll to top