4-5.04.2022

Online

4-5.04.2022

Online

Drogi Kandydacie, zapraszamy Cię na Dni Otwarte Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wydarzenie już trzeci rok z rzędu z wiadomych względów organizujemy online. Mamy nadzieje, że uda się nam zaspokoić Twoją ciekawość i odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania. Podczas wydarzenia pokażemy Wam jak wygląda rekrutacja na studia, wyjaśnimy dlaczego choroby rzadkie dały światu utalentowanych ludzi, powspominamy jak było kilkanaście lat temu na studiach i postaramy się odpowiedzieć na pytanie dlaczego teraz jest lepiej. A na dodatek dowiecie się co ma wspólnego chowanie pieniędzy do skarpety ze zdrowiem. Spotkania online dają dużo możliwości. Możemy zgromadzić w jednym miejscu, na ekranie Twojego komputera, tyle fantastycznych postaci i przekazać masę przydatnych informacji!

Szykuj laptop, tablet, komputer i bądź z nami w poniedziałek i we wtorek. Będzie super, jeśli do nas dołączysz.

Następna relacja

1
kwietnia

Początek o 9:30.

Pokaż znajomym na Facebooku, że weźmiesz udział w wydarzeniu. Na pewno któregoś z nich też zainteresuje.

Przygotowaliśmy dla Ciebie

interesujące
wykłady

Poznacie pracowników i wykładowców naszej Uczelni, którzy przygotowali dla Was masę ciekawych informacji.

informacje
rekrutacyjne

Dzięki informacjom przygotowanym przez Dział Rekrutacji żaden etap tego istotnego procesu nie sprawi Ci problemu. Poznasz terminy, wymagania, niezbędne dokumenty. Czekamy na Twoją aplikację i trzymamy kciuki!

zwiedzanie wydziału farmaceutycznego

We wtorek od 9:30 do 13:00 zapraszamy kandydatów na farmację i analitykę medyczną na Hallera 107, gdzie będzie możliwość poznania Wydziału Farmaceutycznego od kulis. Zobaczycie jak wyglądają laboratoria i poznacie swoich starszych kolegów.

Organizatorzy: Sekcja Promocji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, www.promocja.gumed.edu.pl, promocja@gumed.edu.pl
Scroll to top