Absolwenci, czyli co można robić po studiach?

Zaprosiliśmy absolwentów GUMed, ponieważ wiemy, że przy wyborze kierunku, często zastanawiacie się co można robić po jego ukończeniu. Nasi goście opowiedzą Wam o tym jak wyglądała ich droga na Uczelni, oraz przede wszystkim uświadomią Was, w jakich ciekawych projektach można brać udział po zakończeniu studiów.

W sobotę zobaczymy Bartosza Prybę, absolwenta pielęgniarstwa, który pracuje na szpitalnym oddziale ratunkowym; Monikę Serkowską, która reprezentuje zdrowie publiczne i pracuje w szpitalu; Martę Naczyk, która skończyła dietetykę i pomaga pasjonatom wspinaczek wysokogórskich i Jakuba Pietrzaka, jednego z niewielu mężczyzn, którzy skończyli położnictwo i odbierają porody.

W niedzielę lekarka Magdalena Antoszewska opowie o swojej drodze na Uczelni, ale też o aktywności na Instagramie; absolwent kierunku lekarsko-stomatologicznego Adam Bęben przedstawi możliwości jakie daje ukończenie tego kierunku; Damian Szczesny, który skończył farmację, wyjaśni jak można się angażować w życie Uczelni w trakcie studiów i po ich ukończeniu; Aneta Stachowska, absolwentka analityki medycznej, opowie o swoich badaniach, a Klaudia Antoniak o możliwościach jakie daje ukończenie fizjoterapii.